Personal tools
A Network of Excellence forging the
Multilingual Europe Technology Alliance

Leidimo duomenys

META-NET“ yra projektas, bendrai finansuojamas pagal Europos Komisijos 7-ąją bendrąją programą, T4ME subsidijų sutarties Nr. 249119.

Privatumas

Šiame tinklapyje naudojama korporacijos „Google, Inc.“ (toliau tekste – „Google“) teikiama tinklo analizės programa „Google Analytics“, naudojanti „slapukus“ (angl. cookies) – tai yra tekstines bylas, talpinamas jūsų kompiuteryje, siekiant padėti tinklapiui analizuoti tai, kaip tinklapio lankytojai naudojasi šiuo tinklapiu. „Slapuko“ suformuota informacija apie tai, kaip naudojatės tinklapiu bus persiųsta ir saugoma korporacijos „Google“ serveriuose Jungtinėse Valstijose.

Jei šiame tinklapyje užtikrinamas IP anonimiškumas, Europos Sąjungos valstybių narių arba kitų Europos ekonominės erdvės sutartį pasirašiusių šalių teritorijoje jūsų IP adresas bus sutrumpinamas. Visas IP adresas į JAV esantį korporacijos „Google“ serverį bus perduodamas ir ten sutrumpinamas tik išimtiniais atvejais. Šiame tinklapyje IP anonimiškumas yra užtikrinamas.

„Google“ naudosis tokia informacija šio tinklapio operatoriaus vardu, siekdamas įvertinti šio tinklapio naudojimą, rengti tinklapio operatoriams skirtas tinklapyje vykstančios veiklos ataskaitas ir teikti operatoriams kitokias paslaugas, susijusias su tinklapyje vykstančia veikla ir interneto naudojimu.

IP adresas, kurį jūsų interneto naršyklė perduoda programai „Google Analytics“ nebus susiejamas su jokiais kitokiais korporacijos „Google“ turimais duomenimis. Galite atsisakyti naudoti „slapukus“, pasirinkdami atitinkamus savo naršyklės nustatymus, tačiau prašome atminti, kad dėl to galite netekti galimybės naudotis visomis šio tinklapio funkcijomis. Be to, jei nenorite, kad ateityje programa „Google Analytics“ jūsų nebesektų, galite atsisiųsti ir į savo naršyklę įdiegti papildomą „Google Analytics“ paslaugos atsisakymo programą, kurią rasite internete, adresas: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en. Atsižvelgdami į polemiką dėl tinklo statistikos įrankių naudojimo, norėtumėme pabrėžti, kad šiame tinklapyje programa „Google Analytics“ veikia su įjungtu išplėtimu “_anonymizeIp()”. Taigi, apdorojama tik trumpa IP adresų forma ir dėl to naudojimo duomenys negali būti susieti su pirminiu naudotoju.