Personal tools
A Network of Excellence forging the
Multilingual Europe Technology Alliance

Pamatdati

  META-NET ir projekts ar Eiropas Komisijas 7. pamatprogrammas līdzfinansējumu, kas paredzēts līgumā T4ME (dotācijas nolīgums nr. 249119).  

Konfidencialitāte

  Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots tīmekļa analīzes pakalpojums Google Analytics, ko nodrošina Google, Inc. (“Google”). Pakalpojumā Google Analytics tiek izmantoti sīkfaili. Tie ir jūsu datorā esoši teksta faili, kas palīdz tīmekļa vietnei analizēt, kā lietotāji izmanto konkrēto vietni. Sīkfaila ģenerētā informācija par to, cik daudz lietojat tīmekļa vietni, tiks pārsūtīta uzņēmumam Google un glabāta serveros Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ja šajā tīmekļa vietnē ir aktivizēta IP anonimizācija, Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās pusēs, uz kurām attiecas līgums par Eiropas Ekonomikas zonu, jūsu IP adrese tiks saīsināta. Tikai izņēmuma gadījumos visa IP adrese vispirms tiks nosūtīta Google serverim ASV un tur saīsināta. Šajā tīmekļa vietnē ir aktivizēta IP anonimizācija.

Google izmantos šo informāciju šīs tīmekļa vietnes operatora vārdā, lai novērtētu tīmekļa vietnes lietojumu, veidotu atskaites tīmekļa vietnes operatoriem par tīmekļa vietnes aktivitāti un nodrošinātu citus pakalpojumus saistībā ar tīmekļa vietnes aktivitāti un interneta lietojumu.

 IP adrese, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta pakalpojumam Google Analytics, netiks saistīta ar citiem datiem, kas ir Google rīcībā. Varat atteikties izmantot sīkfailus, atlasot pārlūkprogrammā atbilstošos iestatījumus. Taču ņemiet vērā, ka tādā gadījumā, iespējams, nevarēsit izmantot pilnu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Lai turpmāk izvairītos no jūsu darbību reģistrēšanas pakalpojumā Google Analytics, varat lejupielādēt un instalēt Google Analytics bloķēšanas pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu savai pašreizējai tīmekļa pārlūkprogrammai. http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en. Runājot par tīmekļa statistikas rīku lietojumu, vēlamies norādīt, ka šī tīmekļa vietne izmanto pakalpojumu Google Analytics ar ieslēgtu paplašinājumu “_anonymizeIp()”. Tādēļ IP adreses tiek apstrādātas saīsinātā formā, kas novērš lietojuma datu saistīšanu ar konkrētu lietotāju.