Personal tools
A Network of Excellence forging the
Multilingual Europe Technology Alliance

Dalyvaukite! Įsitraukite į mūsų veiklą!

Ką daryti norint įsitraukti į veiklą

  • Prisijunkite prie aljanso META – Prisijungę prie Daugiakalbės Europos technologinio aljanso parodysite savo paramą mūsų iniciatyvos tikslams. Be to, tokiu būdu turėsime daugiau galimybių Jums tiesiogiai pristatyti aktualių naujienų ir įvykių bei prašyti Jūsų indėlio į veiklą, susijusią su platesne KT bendruomene. Įsitraukdami į aljanso META veiklą, Jūsų prisijungsite prie kitų mokslinių tyrimų, pramonės ir kitų sričių ekspertų ir suinteresuotųjų asmenų, dirbančių KT sferoje ir padedančių formuoti šios srities ateitį bei tuo pačiu saugančių ir propaguojančių mūsų kalbinę įvairovę Europoje. Prisijungti prie aljanso META yra labai paprasta, tiesiog užpildykite anketą internete. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad prisijungimas prie aljanso META Jums nesukurs jokių finansinių įsipareigojimų.
  • Konferencijos ir renginiai – META-NET aktyviai organizuoja kalbinių technologijų bendruomenės ir kaimyninių sričių konferencijas ir renginius.
  • Socialinė terpė – Prisijunkite prie mūsų tinklapiuose Facebook ir LinkedIn, kad galėtumėte lengvai susisiekti su sistema META-NET ir bendruomene bei pasakoti apie ją savo draugams ir bendradarbiams.
  • Skleiskite žinią – Jei Jums patinka tai, ką darote, prašome mums padėti skleidžiant apie tai žinią. META – bendruomeninė iniciatyva. Pasakodami apie ją, padedate šiai bendruomenei augti ir tobulėti. Norėdami pasiekti sėkmės, privalome kreiptis į skirtingų interesų bendruomenę, pradedant mokslinių tyrimų ir plėtros ekspertais ir baigiant daugiakalbių technologinių ateities vizijų galutiniais vartotojais. Papasakokite apie tai, kas mes esamo, ką darome ir kai galima prie mūsų prisidėti savo draugams, kolegoms, bendradarbiams, mokiniams, vadovams ir visiems, ką tai galėtų sudominti ar kas galėtų turėti nuomonę. Jei mūsų tikslus rems plati įvairiapusė bendruomenė, META gali įgyti kritinės masės, kurios reikia kažką pateisti kalbant apie tai, kaip KT gali ateityje užtikrinti Europos kalbų įvairovę.
  • Nepraraskite ryšio – Sistemoje META-NET ir visoje šioje srityje vyksta daugybė dalykų. Reguliariai lankykitės šiame tinklapyje ir gaukite aktualios informacijos, įskaitant naujausius tinklaraščių įrašus, naujausias žinias ir diskusijų temas.
Įsitraukite, pasidalinkite savo nuomone ir skleiskite žinią. Drauge galime suformuoti daugiakalbės Europos kalbinės technologijos ateitį.

Kas turėtų dalyvauti

Kalbines technologijas kuriantiems, tiekiantiems ir naudojantiems tyrėjams, technologams, specialistams ir administratoriams META suteikia unikalią galimybę gauti aktualios informacijos, teikti idėjas ir rūpintis konkrečių kalbų interesais dalyvaujant ekspertų diskusijose, darbo grupėse ir planavimo veikloje, suformuosiančioje Europos lingvistinę ateitį.

Mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros projektai kviečiami prisijungti prie sistemos META-SHARE, kurioje jie turės galimybę naudotis didžiuliu kalbos išteklių ir technologijų fondu, tuo pačiu metu padėdami planuoti ir įtvirtinti aljanso META paslaugas.

Komercinės įmonės kviečiamos teikti produktų ir paslaugų vizijas, dalyvauti aljanso META planavimo procese ir, naudodamosi aljanso META paslaugomis kurti ir gerinti pelningus partnerystės santykius.

Mokyklos ir pedagogai, žurnalistai ir informavimo priemonės, politikai, visuomeninės įstaigos ir organizacijos raginamos dalyvauti atvirose tikrai daugiakalbės informacinės visuomenės vizijos ir būdų jai sukurti diskusijose.

Jūsų balsas yra svarbus kaip ir kalba, kuria reiškiate savo mintis. Prisijungdami prie aljanso META, padėsite formuoti kalbinės aplinkos Europoje ateitį.